STEAM Kalėdos

„Kodėlčiukai“  Advento laikotarpiu kiekvieną rytą užsidegė Advento vainiko žvakeles, skaitė tos dienos laiškelį. Visuose laiškeliuose rasdavo po istoriją, audio pasaką, filmuką, užduotį, kartais staigmeną.

„Žiogeliai“ pasigamino Advento kalendorių. Kiekvieną dieną vaikai vis nukabina nuo kalendoriaus „saldainį“ ir randa jame užduotį. Užduotys  įvairios, smagios ir įdomios: apkabinti draugą, jam nusišypsoti, pastatyti bokštą, iškirpti nykštuką, pasimokyti eilėraštį apie žiemą ir pan.

„Smalsučiai“ kiekvieną rytą skaitė nykštukų laiškelius. Laiškuose slėpėsi užduotėlės, kurias vaikams reikėjo atlikti: pagelbėti draugui, apvedžioti pasirinktą skaičių ir padėti tiek pat dovanėlių, sukonstruoti trikampį, snaigę, žvaigždes. Surasti paveikslėlį, pasidedantį pasirinkta raide ir nuvesti ten edukacinę bitutę, pervesti miško takeliu robotuką ozobotą. Būtinai pasipuošti eglutę grupėje ir terasoje. Dar pasigaminti šešėlių teatrą ir pažaisti su šešėliais. O namuose vaikai konstravo, kūrė Kalėdinius miestelius.

„Voriukai“  tyrinėjo eglės šalelę, aiškinosi  kas yra spygliukai, lygino su dirbtinės eglės šakelėmis,  diskutavo apie skirtumus ir panašumus.  Lankstė iš popieriaus namelius, lankstė ir kirpo snaiges, taip pat gamino N raideles, jas kirpo iš popieriaus, dekoravo.

„Pelėdžiukai“ iš popieriaus lankstė namelius, juos  dekoravo rašto, skaitmenų elementais.