Sveikiname su Tarptautine Mokytojo diena

      Kaip akimirka prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuoKai gamtoje sodrią žalumą pakeitė gelsva aukso spalva, rudens alsavimą pajutome visur. Netruko ateiti ir spalis. Šėldamas, besitaškydamas spalvotais lapų purslais, jis dovanojo kasmetę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną.
Tai pirmasis šventiškas stabtelėjimas beįsisukančių mokslo metų verpete. Tai diena, leidžianti pajusti savo darbo prasmę, pažvelgti į rytojų, pamąstyti apie tai, kokie bus ugdytiniai ryt ar po daugelio metų.
Mokytojas – ypatinga profesija. Jis, savo mintimis, darbu, savo užsidegimu, gali nulemti tolimesnę mokinio gyvenimo kryptį. Tai – ne tik didelė dovana, bet ir atsakomybė bei nelengva užduotis. Tad stiprybės – kad net ir sunkiausioje situacijoje atrastumėte raktą į vaiko sąmoningumą. Taip pat – neišblėstančios kantrybės, džiaugsmo bei jausmo, jog jūsų ugdytinis kiekvieną dieną yra jau žingsneliu arčiau tikslo, nei buvo prieš tai. Žingsneliu arčiau kito teisingo pasirinkimo savo gyvenime.
Verta prisiminti puikią vokiečių literatūros klasiko Johano Volfgango Gėtės citatą: Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų”. Tad linkime visuomet atrasti kelią, kaip įkvėpti savo ugdytinį gerumui, nes tai – didžiausia ir sunkiausia mokytojo užduotis.
Nuotraukoje gali būti: gėlė, augalas, gamta, lauko ir tekstas